Serwis IT

Diagnostyka i naprawa sprzętu: Jeśli Twój sprzęt ma problemy z działaniem lub nie działa w ogóle, zdiagnozujemy problem i dokonamy naprawy. Może to obejmować zarówno problemy sprzętowe, jak i oprogramowanie.

Instalacja i konfiguracja oprogramowania: Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji nowego oprogramowania na swoim komputerze lub masz problemy z konfiguracją istniejącego oprogramowania, zrobimy to za Ciebie.

Usuwanie wirusów i ochrona przed malware: Jeśli Twój komputer jest zainfekowany wirusem lub masz problemy z malwarem, przeprowadzimy skanowanie i usuniemy szkodliwe oprogramowanie. Dodatkowo, doradzimy w zakresie ochrony antywirusowej i zainstalujemy odpowiednie narzędzia do ochrony Twojego systemu.

Optymalizacja i czyszczenie systemu: Jeśli Twój komputer działa wolno lub ma problemy z wydajnością, przeprowadzimy optymalizację systemu, usuniemy niepotrzebne pliki i programy, a także wprowadzimy ulepszenia sprzętowe, jeśli to konieczne.

Odzyskiwanie danych: Jeśli utraciłeś dostęp do swoich danych, np. na skutek awarii dysku twardego, pomożemy w odzyskaniu danych z uszkodzonego nośnika.

Formularz Kontaktowy